Brukpol nowak

Dokonując u nas zakupu, mają Państwu możliwość skorzystania z naszych projektów i wykonania.

Brukpol Nowak

Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą, gdyż oferujemy także profesjonalne usługi projektowe nawierzchni przy domu i ogrodzie oraz wszystkie prace wykonawcze, które pozwolą Państwu cieszyć się idealnym wystrojem na zewnątrz budynku

Brukpol Nowak

Podczas naszej pracy bazujemy nie tylko na naszym doświadczeniu, ale również regularnie poszerzanej wiedzy i najwyższej jakości sprzęcie, czego efektem są gotowe realizacje.

 

Oferta

Polecamy szeroki wybór kostki brukowej i granitowej, a także kruszyw i łupków. Posiadamy wszechstronny asortyment renomowanych producentów, dlatego jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymagający klienci będą usatysfakcjonowani z jakości oferowanych usług. Świadczymy także usługi brukarskie na najwyższym poziomie, chcąc spełnić wszystkie Państwa oczekiwania i potrzeby.

Centrum kostki brukowej i granitowej – BrukPol Nowak to firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy profesjonalistami, zawsze stawiamy dobro naszych klientów na pierwszym i doradzamy im najlepsze rozwiązania. 

 

Co jeszcze mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie? Nawierzchnie wieloelementowe o bogatych wybarwieniach oraz solidne nawierzchnie techniczne i drogowe wraz z niezbędnymi elementami do budowy drogi. Więcej informacji o tym, co robimy, znajduje się w innych zakładach na naszej stronie. 

 

Kostka brukowa

Ogrodzenia betonowe

Płyty tarasowe

Kamienie ozdobne

Odwodnienia

Call Now Button